Centrale werking

Centrale medewerkers

Extrasportieve medewerkers  
Benny Mazur
Secretaris-generaal
02 477 12 45
benny.mazur@voetbalvlaanderen.be
 
Jeroen Van de Gehuchte
Coördinator Beleidsondersteuning
09 220 83 82
jeroen.vandegehuchte@voetbalvlaanderen.be
 
Ben Doumen
Administratief medewerker
02 477 12 45
ben.doumen@voetbalvlaanderen.be
 
Karen Andries
Coördinator Administratie
016 20 14 13
karen.andries@voetbalvlaanderen.be
 

 

Sporttechnische medewerkers  
Bob Browaeys
Technisch directeur topsport - hoofd sporttechnisch departement
02 477 12 45
bob.browaeys@voetbalvlaanderen.be
 
X
Coach education manager
02 477 12 45
X
 
Diederik Nys
Manager Jeugdsport
02 477 12 45
diederik.nys@voetbalvlaanderen.be
 
Niels Leroy
Administratief-technisch medewerker Topsport
02 477 12 45
niels.leroy@voetbalvlaanderen.be
 
Dennis Moerman
Sporttechnisch medewerker coach education
02 477 12 45
dennis.moerman@voetbalvlaanderen.be
 
Guy Beckers
Sporttechnisch medewerker coach education
02 477 12 45
guy.beckers@voetbalvlaanderen.be
 
Stefan Verheyen
Coördinator grassroots (recreatie en innovatie)
02 477 12 45
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.be
 
Niki De Cock
Sporttechnisch medewerker grassroots (meisjes)
02 477 12 45
niki.de.cock@voetbalvlaanderen.be
 
Soraya Benyoub
Coördinator Communicatie / Sporttechnisch medewerker grassroots          (G-voetbal)
02 477 12 45
soraya.benyoub@voetbalvlaanderen.be
 
Jeroen Vanderputte
Sporttechnisch medewerker grassroots (sociaal)
02 477 12 45
jeroen.vanderputte@voetbalvlaanderen.be
 
Jelle Vermeulen
Sporttechnisch medewerker grassroots, minivoetbal en coach education (indoor)
09 220 83 82
jelle.vermeulen@voetbalvlaanderen.be
 
Jo Vangrunderbeeck
Coördinator Topsport - Speler opvolging
02 477 12 45
jo.vangrunderbeeck@voetbalvlaanderen.be
 
Bart Van den Bergh
Sporttechnisch medewerker grassroots
02 477 12 45
bart.van.den.bergh@voetbalvlaanderen.be
 
Kevin Van De Wiele
Administratief-technisch medewerker minivoetbal
09 220 83 82
kevin.vandewiele@voetbalvlaanderen.be
 
Kris Bellon
Coördinator Arbitrage
02 477 12 45
kris.bellon@voetbalvlaanderen.be
 
Arno Van Den Abbeel
Coördinator Yellow Flames
02 477 12 45
arno.vandenabbeel@voetbalvlaanderen.be
 
Lenie Onzia
Coördinator vrouwenvoetbal
02 477 12 45
lenie.onzia@voetbalvlaanderen.be