Centrale werking

Centrale medewerkers

Extrasportieve medewerkers  
Benny Mazur
Secretaris-generaal
02 477 12 45
benny.mazur@voetbalvlaanderen.be
 
Jeroen Van de Gehuchte
 
09 220 83 82
jeroen.vandegehuchte@voetbalvlaanderen.be
 
Ben Doumen
Administratief medewerker
02 477 12 45
ben.doumen@voetbalvlaanderen.be
 
Viviane Rubbens
Administratief medewerker
02 477 12 45
viviane.rubbens@voetbalvlaanderen.be
 
Karen Andries
Medewerker communicatie en administratie
016 20 14 13
karen.andries@voetbalvlaanderen.be
 

 

Sporttechnische medewerkers  
Bob Browaeys
Technisch directeur topsport - hoofd sporttechnisch departement
02 477 12 45
bob.browaeys@voetbalvlaanderen.be
 
Barry Pauwels
Coach education manager
02 477 12 45
barry.pauwels@voetbalvlaanderen.be
 
Jonas Heuts
Grassroots manager
02 477 12 45
jonas.heuts@voetbalvlaanderen.be
 
Joric Vandendriessche
High performance manager
02 477 12 45
joric.vandendriessche@voetbalvlaanderen.be
 
Niels Leroy
Administratief-technisch medewerker coach education
02 477 12 45
niels.leroy@voetbalvlaanderen.be
 
Dennis Moerman
Sporttechnisch medewerker coach education
02 477 12 45
dennis.moerman@voetbalvlaanderen.be
 
Stefan Verheyen
Sporttechnisch medewerker grassroots (recreatie en innovatie)
02 477 12 45
stefan.verheyen@voetbalvlaanderen.be
 
Niki De Cock
Sporttechnisch medewerker grassroots (meisjes)
02 477 12 45
niki.de.cock@voetbalvlaanderen.be
 
Soraya Benyoub
Sporttechnisch medewerker grassroots (sociaal)
02 477 12 45
soraya.benyoub@voetbalvlaanderen.be
 
Jeroen Vanderputte
Sporttechnisch medewerker grassroots (sociaal)
02 477 12 45
jeroen.vanderputte@voetbalvlaanderen.be
 
Jelle Vermeulen
Sporttechnisch medewerker grassroots en coach education (indoor)
09 220 83 82
jelle.vermeulen@voetbalvlaanderen.be
 
Jo Vangrunderbeeck
Sporttechnisch medewerker high performance en grassroots
016 20 14 13
jo.vangrunderbeeck@voetbalvlaanderen.be
 
Kevin Van De Wiele
Administratief-technisch medewerker high performance
09 220 83 82
kevin.vandewiele@voetbalvlaanderen.be